Seznam účastníků

    Příjmení a jméno (Surname and Name) Stát (State) Účastnický poplatek (Participation fee)
Chmurova Anna Slovensko (Slovakia) ANO (YES)
Trusila Martin Bělorusko (Belarus) ANO (YES)
Kozánková Sofie ČR (Czech Republic) NE (NO)
Peroutová Amálie ČR (Czech Republic) ANO (YES)
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Příjmení a jméno (Surname and Name) Stát (State) Účastnický poplatek (Participation fee)
Bezkrovnaia Nikol Rusko (Russia) ANO (YES)
Steblovska Sofiia Ukrajina (Ukraine) ANO (YES)
Kasyanenko Illia Ukrajina (Ukraine) ANO (YES)
Phuan Megan Zhiyan Singapur (Singapore) ANO (YES)
Kaucká Sofie ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Vlčková Amálie ČR (Czech Republic) ANO (YES)
     
     
     
     
     
     
     
Příjmení a jméno (Surname and Name) Stát (State) Účastnický poplatek (Participation fee)
Hladii Volodymyr Ukrajina (Ukraine) ANO (YES)
Chmurova Katarina Slovensko (Slovakia) ANO (YES)
Klofáčová Kristýna ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Kremer Philipp Německo (Germany) ANO (YES)
Neustroeva Tatiana Rusko (Russia) ANO (YES)
Lypynska Anzhela Ukrajina (Ukraine) ANO (YES)
Terekhov Aleksandr Rusko (Russia) ANO (YES)
Miadzvedski Hleb Bělorusko (Belarus) ANO (YES)
Piluša Tomáš ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Plaza Tomáš ČR (Czech Republic) ANO (YES)
     
     
     
     
     
     
     

   

Příjmení a jméno (Surname and Name) Stát (State) Účastnický poplatek (Participation fee)
Kozánková Viktorie ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Strašáková Veronika ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Bajer Martin ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Lubbadová Nora ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Klement Alexandr ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Dobrorodnyi Ivan Rusko (Russia) ANO (YES)
     
     
     
     
     
     
     

 

Příjmení a jméno (Surname and Name) Stát (State) Účastnický poplatek (Participation fee)
Bozian Bianca Rakousko (Austria) ANO (YES)
Mládková Regína ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Kiska Andriana Ukrajina (Ukraine) ANO (YES)
Jelínek Adam ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Šimečková Zuzana ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Janoštínová Marta Slovensko (Slovakia) ANO (YES)
Varchenko Sofiia Ukrajina (Ukraine) ANO (YES)
Karabin Yaryna Ukrajina (Ukraine) ANO (YES)
Grígerová Emily Viktória Slovensko (Slovakia) ANO (YES)
     
     
     
     
     
     
Příjmení a jméno (Surname and Name) Stát (State) Účastnický poplatek (Participation fee)
Muižzmeniece Maria Aleksa Lotyšsko (Latvia) ANO (YES)
Benkovska Daria Ukrajina (Ukraine) ANO (YES)
Kinzikieieva Arina Ukrajina (Ukraine) ANO (YES)
Debnárová Kristýna ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Kašparová Emilie ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Bína Samuel ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Jurečka Dominik ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Taslerová Martina ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Stefanov Denis ČR (Czech Republic) ANO (YES)
Shafar Tali Bělorusko (Belarus) ANO (YES)
Šild Václav ČR (Czech Republic) ANO (YES)