Seznam účastníků 2021

    Příjmení a jméno (Surname and Name) Stát (State) Účastnický poplatek (Participation fee)
Soušková Veronika ČR/Czech Republic  
Spoustová Karolína ČR/Czech Republic  
Chmurova Maria Slovensko/Slovakia  
Lacko Elly Cao ČR/Czech Republic  
Nopová Tereza ČR/Czech Republic  
Nop Adam ČR/Czech Republic  
Gergov Leo Rakousko/Austria  
Zoubková Ester ČR/Czech Republic  
     
     
     
     
     

Příjmení a jméno (Surname and Name) Stát (State) Účastnický poplatek (Participation fee)
Fejtová Liliana ČR/Czech Republic  
Kozánková Sofie ČR/Czech Republic  
Zajaczková Eliška ČR/Czech Republic  
Drahunov Denys Ukrajina/Ukraine  
Zhang Shukai Německo/Germany  
Piatscheck Charlotte-Florentine Německo/Germany  
Nop David ČR/Czech Republic  
Kovářová Magdaléna ČR/Czech Republic  
Varvařovská Anna ČR/Czech Republic  
Breinhölder Shania Rakousko/Austria  
Langášek Vilém ČR/Czech Republic  
Šmerdová Anna ČR/Czech Republic  

Příjmení a jméno (Surname and Name) Stát (State) Účastnický poplatek (Participation fee)
Spoustová Natálie ČR/Czech Republic  
Košmiderová Sára ČR/Czech Republic  
Fediurko Oleksandr Ukrajina/Ukraine  
Kasyanenko Illia Ukrajina/Ukraine  
Kotsur Illia Ukrajina/Ukraine  
Plaza Tomáš ČR/Czech Republic  
Pivarčová Patricie ČR/Czech Republic  
Chmurova Katarina Slovensko/SLovakia  
Hamplová Nikol ČR/Czech Republic  
Vítová Johana ČR/Czech Republic  
Vlčková Amálie ČR/Czech Republic  
Wang Eva Rakousko/Austria  
Graffová Hana ČR/Czech Republic  
Chmurová Anna Slovensko/Slovakia  
Livolsi Riccardo Itálie/Italy  

   

Příjmení a jméno (Surname and Name) Stát (State) Účastnický poplatek (Participation fee)
Nimrichtr Arnošt Matěj ČR/Czech Republic  
Prachařová Sára ČR/Czech Republic  
Kozánkovvá Viktorie ČR/Czech Republic  
Hrůza Matěj ČR/Czech Republic  
Mládková Regína ČR/Czech Republic  
Zapletal František ČR/Czech Republic  
Horčicová Sofia ČR/Czech Republic  
Charvát Matyáš ČR/Czech Republic  
Bajer Martin ČR/Czech Republic  
Rawan Albehbehani Francie/France  
Piatscheck Berenike-Mathea Německo/Germany  
Rautner Eva Rakousko/Austria  
Kolaříková Sára ČR/Czech Republic  
Kuchuk Lior Izrael/Israel  
Langášek Vojtěch ČR/ Czech Republic  

Příjmení a jméno (Surname and Name) Stát (State) Účastnický poplatek (Participation fee)
Debnárová Kristýna ČR/Czech Republic  
Stefanov Denis Ukrajina/Ukraine  
Spiříková Klára ČR/Czech Republic